SERWIS

Serwis to ważny dział w Naszej firmie. Jego zadaniem jest opieka nad ciągnikami oraz maszynami rolniczymi, dokonywanie wszelkich napraw i przeglądów związanych z ich eksploatacją.

Dział serwisu w Naszej firmie to zespół dobrze przygotowanych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i są w stanie zapewnić profesjonalną i szybką naprawę maszyn rolniczych oraz ciągników. Uczestniczą w różnych szkoleniach, prowadzonych przez producentów maszyn rolniczych, które sprzedajemy. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów usługi świadczone są również w trybie mobilnym. Oferujemy dojazd do klienta i naprawę sprzętu bezpośrednio w gospodarstwie. W sprawach wymagających nagłej interwencji nasi specjaliści pomogą Państwu także na polu.

Świadczymy usługi weryfikacji i naprawy maszyn w sezonie zimowym, w celu przygotowania maszyn do pracy w sezonie letnim. Wykonanie przeglądów przed sezonem, pozwala na obniżenie kosztów naprawy i zakupu części zamiennych dzięki stosowanym systemom rabatów przedsezonowych.